Občina Zagorje

Novice

Nepričakovan poraz v Ljubljani 28:25(13:14)

Zagorske rokometašice so v Ljubljani v tem letu doživele prvi poraz. Nepričakovano so izgubile z mlado ekipo Ljubljane. Že od začetka so imel Zagorjanke velike težave v napadu. Tudi obramba ni delovala tako kot mora. Mlade Ljubljančanke so vodile že samega začetka. V 8 minuti so vodile 5:2. Zagorjanke so nekako strnile svoje vrste in v13 minuti so izenačile na 5:5. Do konca polčas so še uspele držati vodstvo 13:14. Igra tudi v drugem polčasu ni bila na ravni izpred nekaj dni nazaj. Zadnje vodstvo Zasavk je bilo v 38 minuti 17:18. Potem pa seje ustavilo. vse do 52 mintte so domačinke vodile za gol ali dva. Gostjam nikakr ni uspelo razultat obrniti v njihovo korist. Ljubljančakam je uspel delni rezultat 3:0 in vodstvo v 55 mintu za štiri gole 26:22. V tem trenutku pa je bila še tretjič izključena Ljepoja in Zagorjanke se niso uspele vrniti v igro in  zmanjšati razliko.

Za Zagorje so bile v napadu uspešne Hren 6, Rebolj in Ljepoja po 5 zadetkov.