Občina Zagorje

Novice

Nova zmaga v derbiju proti Celjankam 26:24

Zagorjanke so v borbeni in zanimivi tekmi z veliko tehničnimi napakami na obeh straneh slavile pomembno zmago za priključek k vrhu prvenstvene lestvice. Začetek je bi izenačen vse do 12 minute. Nato so Zagorjanke na krilih izvrstne vratarke  Andreje Perić v 18 minuti povedle 8:5. Potem pa so sledile črne domače minute in Celjanke so v 26 minuti povedle z 8:9. Najboljša domača strelka Nives Ahlin je s svojim petim zadetkom izenačila na 9:9 in tak je bil končni rezultat ob polčasu.

V drugem polčasu pa so Zasavke  ves čas vodile z enim do treh zadetkov in na koncu zasluženo slavile 26:24.

Pri domačih je potrebno še posebej pohvaliti več kot odlično Andreo Perić za 18 obrambami ter najboljšo strelko Nives Ahlin  ( 9 zadetkov)ter Injo Perič za vse zadete strele iz sedmin metrov(6 zadetkov).

Žal pa je tekmo  zaznamovala poškodba Hane Šrenk. Za kako težko poškodbo gre bodo pokazali nadalnji pregledi.