Občina Zagorje

Novice

Kljub porazu Zagorjank je končno drugo mesto zagotovljeno

V Zagorju smo videli všečno predstavo najboljši ekip v državnem prvenstvu. Zagorjanke so tokrat nastopile brez svoje kapetanke Janje Rebolj, ki se je poškodovala dan prej na treningu. Poškodba ni hujša tako jo lahko pričakujemo še na zadnjem srečanju proti Krki.

Ker tekma ni odločala o ničemer smo videli nekaj lepih akcij in atraktivnih golov. Zagorjanke so vodile skoraj celotni prvi polčas, tudi z tremi zadetki 8:5 v 16 minuti z golom najboljše strelke Zagorja Pie Hren.Polčas se je končal z rezultatom 11:11.

V drugem polčasu pa so svoje zobe pokazale tudi Krimovke in drugem polčasu vseskozi narekovale hiter tempo in z čvrsto obrambo na čelu  s 44 letno vratarko Sergejo Štefanišin(10 obramb).Ko pa je trener domačih Voglar dal priložnost še mlajšim igralkam so gostje to dokončno izkoristile in dosegle visoko zmago 18:29.

Kljub porazu so ob domačem slovesu od sezone so rokometašice Zagorja dobile močan aplavz domačih navijačev za osvojen naslov državnih podprvakinj.

Naslednjo tekmo in zadnjo v tej sezoni bodo Zagorjanke odigrale v soboto, 19.5.2018 ob 19 uri v Novem mestu.