Občina Zagorje

Novice

Brez točk iz Kopra

Zagorjanke se iz Kopra vračajo z novim porazom. Na Primorsko so odpotovale precej oslabljene. Zagorjankam še vedno zaradi poškodbe ne more pomagati lani najboljša strelka in igralka Janja Rebolj, Grčarjeva je nastopila po štirinajstih dneh bolezni praktično brez treninga. V ekipi je bila tudi poškodovan Tina Strmljan, vendar ni stopila na igrišče.

V prvem polčasu smo videli izenačeno igro in rezultat je bil kar 9 krat izenačen. V začetku drugega polčas pa so Zagorjanke povedel za dva zadetka vendar so Koprčanke v 44 minuti povedle z 19:8 in vodstvo do 51 minute povečale na 24:18 in tekmo odločile v svojo korist z 26:23.

Zaslužena zmaga domače ekipe, Zagorjanke pa bodo nove točke iskale že v petek, 9.11.2018 ob 20 uri proti ŽRK Velenje.